Poniżej możesz zobaczyć 6 przykładów opinii właścicieli firm i managerów o Naszej pracy. Więcej opinii znajdziesz na moim profilu na https://www.linkedin.com/in/tomasz-jurecki-komando-seo/ Możesz wysłać mi tam zaproszenie do swoich znajomych.

Krzysztof Sołtysik

Rekomenduję Pana Tomasza, który profesjonalnie realizuje zlecone usługi w zakresie SEO i pieczołowicie dba o najlepsze wyniki swoich klientów. Dzięki jego pracy nowo powstała strona już po kilku miesiącach wyświetla się na pierwszej stronie w wynikach wyszukiwania Google (na określone słowa kluczowe).

Krzysztof Sołtysikprawnik, doradca podatkowy
Katarzyna Janikowska

Jestem pod ogromnym pozytywnym wrażeniem ze strony Pana Tomasza Jureckiego. Zaoferował mi bezinteresowna pomoc bym mogła się rozwijać, doradził gdzie i jak mogę umieszczać swoje ogłoszenia związane z wykonywanym zawodem .Nie znam tego Pana ale jak mówię zaimponował mi

Katarzyna JanikowskaFizjoterapeutka - własna działalność
Maciej Kaliciecki

Dzięki pracy Pana Tomasza co miesiąc mam nowe zapytania I telefony z mojej strony internetowej. Polecam

Maciej KalicieckiWłąściciel w Oklejanie Samochodów Reklamami w signsupport.pl
Patryk Nowacki

Tomku, twoje wskazówki z marketingu w internecie są bezcenne. Dzięki

Patryk Nowacki
Faical Kouban

The techniques and systems Tomasz uses are tailored to his client’s needs which set them up for ultimate success. I highly recommend his services.

Faical KoubanSocial Media Manager
Kelly Rivera

Tomasz is a true genius when it comes to Internet Marketing. Not only does he have expertise knowledge in this field, but his authentic professionalism is second to none. Highly recommend his services if you want to achieve maximum results!

Kelly RiveraWłaściciel Evision Edge

© 2018 Copyright - Komando SEO