Mam dla Ciebie niezbyt skomplikowane pytanie: Jaki jest cel twojej strony internetowej? Oczywiście zadając to pytanie zakładam, że już masz stronę internetową. Jeżeli jednak jeszcze jej nie masz to nie wpadaj w panikę, bo mogę Ci pomóc w jej przygotowaniu.

Ale wróćmy do mojego pytania. Kiedy pytam swoich klientów o powód dla, którego chcą mieć stronę to otrzymuję odpowiedzi w stylu: „żeby ludzie dowiedzieli się o mojej firmie”, albo „że będzie to moja wizytówka w internecie”, albo „żeby zaprezentować ludziom nasze prace/opinie o nas/nasze portfolio”
Odpowiedzi się różnią jednak prawie za każdym razem odpowiedzi powinny brzmieć: „żeby potencjalni klienci do nas dzwonili”, „żeby dokonać sprzedaży” lub „sprawić, żeby ludzie przyszli do mojej restauracji/sklepu/biura/itp.”

Innymi słowy chodzi o to, żeby ludzie znajdujący twoją stronę wykonywali określone działanie. W tym może pomóc odpowiednie zaprojektowanie strony.

Chcesz, żeby twój telefon dzwonił! Chcesz tyle zamówień, żebyś musiał zatrudnić dodatkowe osoby, żeby im sprostać.

Tworząc więc swoją obecność w internecie nie chodzi już o „zbuduj, a sami przyjdą”. Twoja strona jest bezużyteczna jeżeli nikt jej nie znajdzie. A prawda jest taka, że może ona być niewidoczna jeżeli nie znajduje się na pierwszej stronie w Google.

Jeżeli nie masz jeszcze strony internetowej  to możemy dla Ciebie taką stronę wykonać. Zrobić stronę internetową, którą ciężko będzie wypromować w internecie tak żeby pokazywała się później na pierwszej stronie w Google jest bardzo łatwo.

Specjalizując się w pozycjonowaniu ciągle natrafiam na takie strony, które bardzo często trzeba zrobić po prostu jeszcze raz. Najczęściej takie strony wykonywane są przez firmy specjalizujące się tylko w projektowaniu stron, a nie mające wiedzy na temat i pozycjonowania lub mające tą wiedzę już nie aktualną.

Zlecając wykonanie takiej strony Nam  masz pewność, że będzie się ją dało wypromować i, że za chwilę nie będziesz musiał ponownie wydawać pieniędzy, żeby zrobić ją od nowa. Jeżeli potrzebujesz strony to na dole po prawej stronie jest okienko gdzie możesz zostawić wiadomość. Napisz tam, że potrzebujesz strony internetowej I zostaw swój email lub nr telefonu I odezwiemy się do Ciebie w tej sprawie.

© 2018 Copyright - Komando SEO